Değişim ve İade

Tat alma tamamen öznel bir durumdur ve her insanda farklıdır. Tat aynı olsa dahi her insan bu tadı farklı olarak algılamaktadır ve bu sayede kişisel beğeniler ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı satın aldığınız ürün sizin tat beklentilerinizi karşılamayabilir ve bu çok doğal bir şeydir. Bu nedenle satın almak istediğiniz ürünün sizin tat beklentilerinize, bir başka deyişle damak zevkinize uygun olup olmadığını anlamak için ürünümüzü öncelikle 10 ML Deneme Boyu (Fiyatı 9,90 TL) olarak almanızı önermekteyiz. Ambalajı açılmış ürünler geri gönderildiğinde kalite standartlarımız gereği hiçbir şekilde yeniden değerlendirilememektedir. Bu nedenle ambalajı açılmış ürünlerin iade ya da değişimi yapılamamaktadır. 


Sultan Premium Flavours'da İade veya Değişim Nasıl Olur?

Satın aldığınız ürünü, satın aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde ve ambalajı açılmamış (Üzerindeki jelatin Kaplama veya kilitli kapak açılmamış) olmak koşuluyla değişim veya iade yapabilirsiniz. Ekipman veya cihaz ve parçalarında hiç kullanılmamış, ambalajın hiç açılmamış ve yeniden satılabilir özelliğine sahip olması koşulu aranmaktadır. Kampanyalı ürünlerde, kampanya kapsamında alınmış olan ürünlerin tamamı iade edilecekse, hediye ürün almayı sağlayan ürünler ile birlikte hediye ürün de gönderilmelidir, aksi takdirde hediye ürün bedeli iade edilecek tutardan düşülecektir. Teslim alınan ürünün iade veya değişim süresi 14 gündür ve aşağıdaki linkten indirilecek form ile (eksiksiz doldurulmuş olarak) birlikte YURTİÇİ KARGO firmasına teslim edilmelidir. İçerisinde Form olmadan gönderilen paketler işleme alınamamaktadır.

Değişim ve iade süresi maksimum 14 gün içerisinde yapılmaktadır ve bu süre ürünler firmamıza teslim edildiği tarihte başlar. Ürünler firmamıza ulaştıktan sonra incelenir. İncelemeden sonra onaylanan ürünlerin değişim veya iadesi yapılır, onaylanmayan ürünler müşteriye geri gönderilir. Değişim veya iade ile ilgili kargo masrafları veya tahsilat masrafları (Havale/EFT bedeli vb.) müşteri tarafından karşılanmaktadır. 

ÖNEMLİ:

- İade ve değişimi yapılacak ürünlerin kırılmayacak şekilde ambalajlanması gerekmektedir, hasar görmüş ürünlerin değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.İade ve Değişim Formu İçin Tıklayın YURTİÇİ KARGO ile iade/değişim nasıl yapılır?  

 444 99 99 numaralı telefondan YURTİÇİ KARGO'yu arayarak veya size en yakın YURTİÇİ KARGO şubesine giderek "396080962" koduyla iade gönderinizin alınmasını talep etmeniz gerekir. Kargo görevlisine yalnızca bu kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca firmamız isim adres bilgilerini vermenize gerek yoktur. Kargo görevlisinden alacağınız kargo poşetinin içerisine eksiksiz doldurulmuş iade/değişim formuyla birlikte ürünleri koyarak ve poşetin agzını yapıştırarak teslim etmelisiniz. Kargo poşetinin üzerine yukarıda verilmiş olan kodu yazmanız yeterlidir (Firma adresi ve bilgileri yazmanıza gerek yoktur).